Zakończenie roku 2016/2017

Dnia 22.06.2017r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku, szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.   Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.  W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Grono Pedagogiczne przedszkola docenili gromkimi brawami.  Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego oraz upominki niespodzianki.

Dziękujemy wszystkim dzieciom  za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszym  przedszkolu.

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy udanych,
pełnych przygód, pogodnych wakacji i efektywnego odpoczynku,
natomiast dodatkowo 7-latkom udanego startu w szkole
zaś rodzicom starszaków wiele cierpliwości i siły,
by wspierać swoje dzieci w tym kolejnym etapie ich życia.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments