Wizyta Św. Mikołaja

Dzisiaj nadszedł długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z niecierpliwością spoglądały w drzwi i okna oraz nasłuchiwały „mikołajkowych” dzwoneczków.

Nasz gość zaczął swoją wizytę od opowieści o swojej wędrówce z dalekiego zimowego kraju.

Mikołaj rozmawiał z dziećmi, wysłuchał wielu piosenek i wierszy przygotowanych specjalnie dla Niego. Odbyły się również wspólne tańce, zagadki i zabawy ruchowe. Mikołaj nie zapomniał również o prezentach dla każdego dziecka, bo przecież małe dziecięce psoty zawsze można wybaczyć. Przedszkolaki obiecały jednak, że postarają się zachowywać grzecznie w przedszkolu i w domu. Wspaniałą atmosferę dopełnił pięknie sypiący za oknem śnieg.
A kiedy pożegnaliśmy Mikołaja na twarzach dzieci jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku….

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments