Wiosna, ach to TY?!

W dniu dzisiejszym obchodzimy w naszym przedszkolu „PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY”. Choć za oknem zima w pełni, to wiosenne słoneczko się do nas uśmiechnęło. Obchody tego dnia zaczęliśmy szukaniem ukrytego listu w sali, który schowała w nocy Pani Wiosna… Następnie wypełniliśmy wszystkie zadania i zagadki jakie Pani Wiosna zostawiła dla nas w liście. Tuż po tym zawitała Marzanna, którą pożegnaliśmy słowami „Marzanno, Marzanno ty zimowa panno. Ciebie już żegnamy – Wiosnę powitamy”. Każde z przedszkolaków ją uścisnęło i odeszła od nas.

Wtem zapukała do naszej sali Pani Wiosna – kolorowa i radosna. Przedszkolaki serdecznie ją przywitały. Wspólnie z Panią Wiosną tańczyliśmy w rytm piosenek o tematyce wiosennej. Na koniec Pani Wiosna obdarowała nas słodkim cukiereczkiem i pięknym kolorowym kwiatem z bibułki. Obiecała, że już bardzo niedługo pochowamy do szaf czapki, szaliki i rękawiczki. Trzymamy Cie za słowo 🙂

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments