Szaszłyki owocowe smaczne i zdrowe

Obecność warzyw i owoców w diecie dzieci każdego dnia jest konieczna. Potrzebują one różnych składników pokarmowych, które dadzą im energię i chęć nie tylko do nauki, ale też do zabawy, sprawią, że będą pełne werwy i radości. Podając dzieciom warzywa i owoce każdego dnia, troszczymy się o ich zdrowie także w przyszłości.
Ważne jest ukształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. To czego dzieci nauczą się w domu, w przedszkolu stanie się ich nawykiem w życiu dorosłym i będzie korzystnie wpływało na ich zdrowie.
Celem naszych działań  jest pokazanie dzieciom, że warzywa i owoce są niezbędne w ich diecie jako źródło cennych witamin, błonnika pokarmowego i składników mineralnych. Chcemy przekonać dzieci, że jedzenie warzyw i owoców nie musi być nudne, a posiłki przygotowane w oparciu o owoce i warzywa – bardzo smaczne.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments