Relacja z wycieczki

Dnia  12 października odbyła się wycieczka autokarowa do Kielc.

Najpierw udaliśmy się do Muzeum Zabawek i Zabawy,  gdzie przedszkolaki podziwiały ogromną kolekcję zabawek zarówno historycznych jak i współczesnych, obejrzały m.in.: lalki z całego świata, zabawki ludowe, modele samochodów, samolotów i statków oraz ogromną makietę z kolejką elektryczną.  Podczas zwiedzania dzieci miały okazję pobawić się w kącikach zabaw m. in.: drewnianymi autami i klockami oraz zabawkami, którymi bawili się ich rodzice i dziadkowie. Zwiedzanie zakończył spacer po alei z gablotami, w których znajdują się zabawki przekazane do muzeum przez sławne postaci kultury m.in. aktorów, piłkarzy itd.  W Muzeum wzięliśmy  także udział w warsztatach Apteki Wyobraźni.

Następnie udaliśmy się do Magii Karmelu.  Przedszkolaki uczyły się przepisu wyrobu karmelu, degustowały cukierki a nawet samodzielnie wykonały własne lizaki, które zabrały do domu.  Otrzymały również dyplomy upamiętniające pobyt w „krainie słodyczy”.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments