Relacja z wycieczki do Straży Pożarnej.

Dzisiaj udaliśmy się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Końskich. Po przybyciu przedszkolaków na miejsce serdecznym uśmiechem i życzliwością przywitał nas Pan Dowódca. Dzięki życzliwości strażaków dzieci obejrzały samochody, sprzęt strażacki oraz zwiedziły budynek straży. Niebywałą atrakcją dla przedszkolaków była możliwość przymierzenia hełmu, pokaz zjazdu po rurze do akcji ratunkowej i zwiedzenie wozu  strażackiego. Strażacy zaprezentowali dzieciom próbny alarm oraz sprzęt, którego używają w trudnych warunkach.  Największą radość sprawiła przedszkolakom prezentacja gaszenia pożaru wężem z wodą. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do placówki. A oto nasze wspomnienia….

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments