REKRUTACJA ZEWNĘTRZNA

NA ROK PRZEDSZKOLNY 2019/2020

Rekrutacja rozpoczyna się: od 01.02.2019r. do wyczerpania wolnych miejsc.

Serdecznie zapraszamy rodziców chcących  zapisać swoje dziecko do przedszkola w wyżej wymienionym terminie. Kwestionariusz zgłoszenia dziecka można wypełnić na miejscu lub pobrać z naszej strony  (zakładka Dla rodziców) i wypełniony dostarczyć do placówki. W chwili zapisu dziecka należy wpłacić wpisowe w kwocie 120 zł. Kwota ta przechodzi na poczet czesnego miesiąca września. Zgodnie ze Statutem opłata ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z przedszkola. Potrzebne będą zatem dane osobowe  numeru pesel dziecka oraz numer dowodu osobistego osób upoważnionych do odbioru dziecka. Rekrutacja odbywa się zgodnie z zasadami rekrutacji opisanymi w Statucie przedszkola.

Przyjmujemy również dzieci posiadające opinie lub orzeczenie z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej zapewniając profesjonalną opiekę specjalistów stosownie do zaleceń.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments