Poznajemy zawody: FRYZJER

W czwartek 5 marca  2020r mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu panią Barbarę Szteleblak wraz z uczennicami, wykonującą zawód fryzjera. Było to  spotkanie z cyklu poznajemy różne zawody. Pani Basia opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera:  pelerynę, różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, karbownicę i wiele innych.  Następnie zostały wykonane wymyślne fryzury chętnym dzieciom. Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszył się tzw. „irokez”, natomiast wśród dziewczynek loki. Przedszkolaki miały także okazję spróbować samodzielnie czesać włosy modelom. Wśród atrakcji było również malowanie twarzy oraz malowanie paznokci. Po tak wspaniałym spotkaniu każdy na pewno z chęcią będzie chodził do fryzjera. Serdecznie dziękujemy  za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments