Piknik Rodzinny 2018

22 czerwca school busem przedszkolaki wyruszyły na „Piknik Rodzinny 2018”, który odbył się w Końskich na ul. Browarnej w „Chałupie pod świerkami”. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda w tym dniu wyjątkowo nam sprzyjała. Wśród atrakcji były: dmuchany zamek, animacje cyrkowe, puszczanie baniek mydlanych, zabawy z animatorem. Nie zabrakło pyszności z grilla, ciast, lodów i waty cukrowej.

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!!

 

 

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments