Odwiedziny Tory + niespodzianka

We wtorek  21 lutego po raz kolejny mogliśmy gościć ulubieńca przedszkolaków psa terapeutę „Torę”. Pani Asia opiekunka Tory opowiedziała nam kilka słów o rasie golden retriever. Każde chętne dziecko miało okazję pogłaskać pupila, dać mu jeść, pić oraz poczesać go. Tora wraz ze swoją opiekunką zadbały również o to, aby zajęcia nie były tylko w formie siedzącej. Udaliśmy się na „Wirtualny spacer”, na którym spotkaliśmy: wesołą panią, smutnego pana, kotka, pieska, ptaszki oraz Boba Budowniczego. Wszyscy wspólnie bawili się w znane zabawy takie jak np. przeciąganie liny z Torą czy  „Na dywanie siedzi pies” (dzieci naśladowały psa: turlanie, siad, leżenie itp.). Był również quiz z nagrodami na temat wiedzy o psach. Na koniec spotkania mogliśmy poznać niespodziankę : nowego domownika naszych gości szczeniaczka Happy. Przedszkolaki z wielkim żalem pożegnały pupile wyczekując kolejnego spotkania.

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments