Odwiedził nas Mikołaj

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj.  Oprócz prac plastycznych przedszkolaki przygotowują piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

A dziś nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, w okna i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

Mikołaj nie kazał na siebie długo czekać. Serdecznie przywitał się z wszystkimi dziećmi, zaproponował zabawy ruchowe w akompaniamencie muzyki świątecznej. Następnie dzieci mogły sprawdzić jak Mikołaj przechodzi przez komin. Na zakończenie Mikołaj rozdał dzieciom paczki.

A oto relacja zdjęciowa  z tego wydarzenia:

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments