Nowy rok przedszkolny 2020/2021

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że nowy rok przedszkolny 2020/2021 rozpoczynamy 1 września (wtorek) zgodnie z wytycznymi GIS oraz MEN.

Przedszkole będzie funkcjonowało w podwyższonym reżimie sanitarnym:

– Dziecko do przedszkola przyprowadza/odbiera jeden rodzic, którego obowiązywać będzie zatykanie nosa i ust oraz dezynfekowanie rąk.

– Dziecko będzie odbierane w korytarzu i zaprowadzane do swoich sal (po pomiarze temperatury).

– Dzieci nie mogą przynosić do przedszkola żadnych zabawek.

– Prosimy o przyniesienie kapci oraz ubrania na zmianę, które musi być podpisane imieniem  i nazwiskiem dziecka . Ubrania na zmianę powinny być w szczelnie zamkniętej  w torebce.

– Ze względu na panujące zagrożenie i ograniczenia wynikające z COVID – 19,  zebranie ogólne z rodzicami nie odbędzie się.

Wszystkie niezbędne informacje będziemy na bieżąco Państwu przekazywać.

Przypominamy, że do przedszkola przyprowadzamy tylko i wyłącznie dzieci zdrowe bez najmniejszych oznak infekcji!

W trosce o dzieci i pracowników, prosimy rodziców o wyrozumiałość i ścisłą współpracę. Odpowiednie, a  nade wszystko odpowiedzialne zachowanie dorosłych zminimalizuje możliwość zarażenia się zarówno  dzieci jak  i pracowników przedszkola.

Kiedy jesień jest już wokoło,
wtedy wszystkim jest wesoło.
Gdzieś daleko lecą ptaki,
a w przedszkolu ? Przedszkolaki!
Dziś ze sobą się poznają,
dziś piosenki zaśpiewają,
dzielnie spełnią swe zadanie,
potem będzie pasowanie
na dzielnego przedszkolaka
– bo to już tradycja taka!!!

Do zobaczenia!

0 0 votes