„ Kot w butach ”

21 października gościliśmy w naszym przedszkolu Studio Mag z teatrzykiem kukiełkowym pt. „ Kot w butach ”.

Tytuł wskazuje głównego bohatera utworu. Jest nim magiczny kot, który chodził w pięknych, skórzanych butach. Przygody kota, który dzięki swojemu sprytowi odmienia życie młodego młynarczyka, może odmienić życie każdego dziecka, a jeśli nie to z pewnością dostarczy niezapomnianych przeżyć . Biedny chłopiec zostaje bogatym markizem i udaje mu się zamieszkać we wspaniałym pałacu, żeni się także z piękną i dobrą królewną tak piękna historia przyciągnie uwagę wszystkich dzieci a nawet nie jednego dorosłego.

Wszystko to utrzymane w ciekawej estetyce i podlane sporą porcją dobrego humoru. Świetny pomysł i dobra zabawa.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments