Dzień Przedszkolaka

„Wszyscy swoje święto mają: tańczą, skaczą i śpiewają” – pod takim hasłem świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Choć pogoda nie rozpieszczała i na dworze było mokro, atmosfera w naszym przedszkolu była bardzo gorąca.
Po śniadaniu wszystkie dzieci zgromadziły się w jednej sali, aby razem bawić się wesoło i czerpać radość z bycia przedszkolakiem. Zabawom nie było końca. Zabawy ruchowe, tańce i śpiew – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla naszych podopiecznych. Nie mogło się obejść bez nagród i poczęstunku. Nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat!”, życzeń, mocy uścisków i całusów.
Dla wielu dzieci był to pierwszy Dzień Przedszkolaka, który z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments