DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA!

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji przedszkolaki z grupy „Pszczółki” i „Żabki” uczestniczyły w uroczystych obchodach tego święta. Świętowanie rozpoczęliśmy  poprzez ułożenie misiów w kąciku „Misia – Przyjaciela” przyniesionych przez każde dziecko do przedszkola. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe i kolorowe.  A każdy był piękny i wyjątkowy. Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnych zabaw i atrakcji, a wśród nich były:

  • poznanie historii pluszowego misia
  • zagadki: słuchowe i obrazkowe
  • Quiz misiowy z podziałem na drużyny
  • konkurencja jedzenia misiowego przysmaku – miodku
  • zabawy taneczne przy piosenkach o tematyce misiowej
  • recytowanie wierszy
  • wykonanie medalu „Przyjaciela Pluszowego Misia”
  • zabawa plastyczna: wykonanie misiów z figur geometrycznych.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments