Dzień Mamy i Taty

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Kolejno dnia 05.06.2017r.  i 06.06.2017r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne upominki  i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments