Dzień Babci i Dziadka

„Babciu, Dziadku kochamy Was całym sercem” pod takim hasłem grupa starszaków rozpoczęła świętowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Dzieci przygotowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Dodatkową niespodzianką był występ zespołu ludowego „Korniczanka”. Całości dopełnił pyszny poczęstunek, za którego przygotowanie serdecznie dziękujemy Rodzicom. A teraz zobaczcie jak to wyglądało… ❤️❤️

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments