Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Dnia 23 i 24  stycznia kolejno w grupie średniaków i starszaków odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie pani dyrektor Agnieszka Zamachowska  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, a także złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom.

W swojej pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z wychowawczyniami  przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci  w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom  i babciom życzenia.  Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami, certyfikaty: „Super Babci” i „Super Dziadka”, kwiaty z bibuły oraz filiżanka z papieru. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek.

Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u przedszkolaków uczuć miłości, dobroci, szacunku i troskliwości. Dziadkowie nieraz boleśnie przeżywają rozstania z wnukami myśląc o ich nieporadności i małym przygotowaniu do życia w grupie przedszkolnej. Dlatego możliwość pokazania im wnucząt radośnie śpiewających, tańczących i mówiących wierszyki jest bardzo ważna.

Za liczne przybycie do naszego przedszkola serdecznie dziękujemy.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments