Dzień Babci i Dziadka :)

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków.

Święto Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbyło się  pod hasłem: „Babci i Dziadka -przyznać to trzeba- każdemu dziecku w życiu potrzeba”.

Dzieci   zaprezentowały program artystyczny, wręczyły  prezenty dla swoich ukochanych Babć  i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Niespodzianką dla gości był tort z racami. Następnie udaliśmy się na słodki poczęstunek.

Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments