Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 05.02.2021r.w naszym przedszkolu.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać Elsy, królewny, księżniczki,  Czerwonego Kapturka, pszczółki, smoka,  policjantów, Spider-Manów itp.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Całości dopełnił pyszny poczęstunek oraz malowanie twarzy.

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments