BAL 2018

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Dzisiaj   już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny,  motylki, , policjantów, Spider-Mana, Batmana,  …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Sale przedszkolne wypełnione zostały przez balony, maski, serpentyny i kolorowe bibułki.

Zabawę prowadził duet animatorów.

Wśród atrakcji były:

  • zabawy taneczne,
  • animacje cyrkowe (żonglerka i chodzenie na szczudłach),
  • zamykanie w bańce mydlanej,
  • animacje z balonami,
  • zabawy z chustą animacyjną
  • słodki poczęstunek.

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments