BAL KARNAWAŁOWY

11 lutego odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy 2020. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać  niektóre dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.
Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu dwie Myszki Minnie- panią Milenę oraz Anię.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych.  Podczas odpoczynku przedszkolaki udały się do drugiej sali na poczęstunek. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Kiedy czas zabawy dobiegał każdy przedszkolak mógł zamknąć się w bańce mydlanej.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.  Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments