Dzień: 2020-03-11

Ogłoszenie!

UWAGA!!!
Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

4 latka Marysi

Wszystkiego Najlepszego! (więcej…)

Przebiśniegi

Przebiśniegi białe pierwsze zakwitają,
zieloną łodyżką śniegi przebijają.
Śnieg wokół topnieje. Kwiatuszek się chwieje,
wiosna go wołała, sukienkę mu dała!”

UWAGA!!!

Szczegóły na stronie: