Rok: 2020

Hurraaa! Mikołaj :)

Dnia 04 grudnia pomimo braku śniegu   zaraz po śniadanku przybył do przedszkola najdłużej wyczekiwany gość w roku – MIKOŁAJ. Przedszkolaki przygotowały dla Mikołaja niespodzianki- piosenki i wiersze. Następnie Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Radości nie było końca. Mikołaj chętnie zostałby dłużej w naszym przedszkolu, lecz na Jego odwiedziny czekały przecież inne dzieci. Żegnając niezwykłego gościa dzieci obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne.
Do zobaczenia Mikołaju za rok…

Drodzy Rodzice!

W piątek 4 grudnia przybędzie do nas długo wyczekiwany przez dzieci gość – MIKOŁAJ. Prosimy, aby tego dnia każde dziecko w miarę możliwości w swoim ubiorze miało element koloru czerwonego. Dziękujemy 🙂

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek oraz misiowe tańce. Na koniec zajęć zajadaliśmy misiowe łakocie. (więcej…)

11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Ogłoszenie!
Drodzy Rodzice!
Dnia 10 listopada we wtorek o godz. 11:11 włączamy się w akcję „Szkoła do hymnu” ogłoszoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Prosimy, aby na ten dzień (wtorek) wszystkie dzieci były ubrane na galowo.
Dziewczynki białe bluzki + ciemna spódniczka
Chłopcy biała koszula + ciemne spodnie.